پنل اس ام اس چه کاربردهایی دارد؟

پنل اس ام اس چه کاربردهایی دارد؟

اگر با سامانه ها یا پنل اس ام اس ای آشنایی داشته باشید حتما می دانید که پنل پیامکی زیر مجموعه ی نرم افزار های تحت وب می باشند،که بیشترین کاربردشان برای ارسال و دریافت اس ام اس می باشد.

اگر بخواهیم در رابطه با نرم افزار های تحت وب توضیح مختصری بدهیم می توان گفت این نرم افزار ها برنامه هایی از پیش مدون هستند که کاربران با استفاده از ورود به اینترنت و مرورگر های مرتبط میتوانند به پنل های شخصی خود دسترسی داشته باشند و از طریق دریافت شماره ی شناسه ی کاربری و رمز عبور مخصوص به خودشان مستقیما وارد پنل پیامک شخصی شان شوندو به صورت همزمان از خدمات ارسال و دریافت پیامک در تعداد بالا، در راستای کاربری مد نظرشان استفاده نمایندکه در ادامه قصد داریم به کاربرد ها و عرصه هایی که می توان از سامانه ها و پنل پیامک استفاده نمود بپردازیم..

\کاربرد پنل پیامکی/

همانطوری که در پیش ذکر شد، مهم ترین و کاربردی ترین ویژگی پنل اس ام اس دریافت شماره ای ویژه و ارسال و دریافت پیامک در حجم بالا و به میزان انبوه به وسیله ی آن است.به عنوان مثال در زمینه ی بیزینس های داخلی مانند موارد زیر می توان از پنل پیامکی در راستای ارتقا و بازدهی بیشتر بیزینس ها استفاده نمود.

نکته ی جالب توجه در پنل های پیامکی این است که کاربران می توانند متناسب با نوع مشاغل و نوع کاربری شان اقدام به دریافت پنل اس ام اس خاص خود کنند.زیرا هر پنل پیامک برای مشاغل خاص، امکانات ویژه و کاربرد های خاصی را طراحی کرده و در نظر می گیرند که در جهت حفظ اهداف آن مشاغل برنامه ریزی و تدوین شده اند

.

ارسال پیامک های اطلاع رسانی

ارسال پیامک های تبلیغاتی

ارسال پیامک های خبری

ارسال پیامک های دولتی

ارسال پیامک های هوشمند

ارسال پیامک های مسابقه ای

که این موارد به زیر شاخه های جزیی تری تفکیک می شوند که به نمونه هایی از آنها از جمله :

استفاده از پنل پیامکی در فروشگاه ها، استفاده از پنل پیامک در رستوران ها، ادارات و نهاد های دولتی، نشریات و کتابفروشی ها، دفاتر بیمه، آموزشگاه ها و مجموعه های خدمات دهنده ی دیگری نظیر اینها اشاره نمود.

بنابراین میتوان گفت مهمترین کاربرد پنل اس ام اس ارسال و دریافت پیامک با شماره های اختصاصی پیامکی میباشد این کاربرد ها شاملارسال پیامک تبلیغاتی، دریافت پیامک، برگزاری نظرسنجی، مسابقه و اجرای قرعه کشی، ارائه کارت ویزیت الکترونیکی و بسیاری امکانات دیگر که با توجه به نوع کاربری شما متفاوت میباشد.

گزارش گیری از ارسال قطعی پیام ها نیز امکانپذیر میباشد تا از تعداد پیامهایی که ارسال کرده اید و مخاطبین شما پیامک های تبلیغاتی خود را بسته اند و هزینه ارسال از شارژ حساب شما کسر گردیده به درستی اطلاع داشته باشید تا شرکت سرویس دهنده نسبت به عودت وجه این گونه ارسال ها اقدام نماید.

شما در پنل اس ام اس امکان ارسال از روی نقشه، کدپستی، دکل های مخابراتی،ارسال از طریق فایل اکسل، پیام صوتی،ارسال کلمات کلیدی،ارسال نظیر به نظیر، بانک مشاغل، محله، شهر و استان را خواهید داشت و حتی میتوانید خود انتخاب کنید که پیام شما به چه پیش شماره و یا به چهنوع خطوطی (اعتباری و دائمی) ارسال شود.

این مورد هم میتواند جزء نکات مهم و حائز اهمیت برای صاحبان کسب و کار باشد

. کاربرد پنل اس ام اس

علاوه بر موارد نام برده شده در بالا، در واقع می توان گفت استفاده از پنل اس ام اس نوعی بازاریابی برنامه ریزی شده و استفاده ای صحیح از شیوه ای خاص از تبلیغات استکه با استفاده از آن می توان مرحله به مرحله از شناخت تا ارتقای بازار فروش بیزینس شخصی یا دولتی خود را معرفی و پر بازده نمود.

به لحاظ روانشناسی کار و بازاریابی استفاده از پنل پیامکی در مخاطب ایجاد حس مثبتی که نشان از به خاطر آوری آنهاست می شود و ارتباطی متقابلو دو سویه به صورت مجازی در میان مشتری و مراکز ارایه ی خدمات به وجود می آورد که نتیجه ی آن ارتقای کمی و کیفی فروش خواهد بود.

ضمن اینکه استفاده از این چنین شیوه ای برای کاربران به صرفه ترین و کم هزینه ترین شیوه های تبلیغاتی خواهد بود.روشی که در آن با هزینه ای به مراتب کمتر از سایر روش های تبلیغاتی، بازدهی قابل توجهی را دریافت خواهید کرد.

همچنین سرعت و کیفیت ارسال در پنل اس ام اس در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی بسیار بالا میباشدمیتوان اشاره کرد صرفه جویی در وقت و هزینه در دنیای امروز حرف نخست را میزند، به ویژه برای تجارت های نوپا و کوچک که بازده اولیه کار بسیار مهم می باشد، پس با کمی تفکر می توانید به وضوح لزوم و مزایای استفاده از این گونه تبلیغات را برای تجارت خود دریابید تا هرچه سریعتر از دیگران رقبای خود جلو باشید. .