پنل پیامک و امکانات کاربردی آن

قابل توجه بیمه گذاران و صاحبان کسب و کار که باتوجه به شرایط کاری و اقتصادی خود ناگزیر به یادآوری موعد چک و یا اقساط خود به ارباب رجوع خواهند بود این مطلب را با دقت مطالعه کنید زیرا فقط و فقط برای شما گردآوری شده است.

شاید شما دوست داشته باشید که روش تبلیغاتی خود را برای جذب مشتری جدید و افزایش میزان وفاداری آنها تغییر دهید اینجاست که تهیه یک پنل ارسال اس ام اس تبلیغاتی جزء الزامات کار محسوب میشود.

انتخاب یک پنل ارسال اس ام اس تبلیغاتی حرفه ای در این زمینه فوق العاده حائز اهمیت است.

شما با استفاده از پنل ارسال اس ام اس پیام پردازان امکان تنظیم فیلد های اختصاصی برای هر کدام از مشتریان خود را خواهید داشت چراکه هرکدام از این افراد مشخصات فردی، تعداد اقساط و تاریخ و مبلغ چک خاص خود رادارند و سامانه این امکان را برای شما فراهم کرده که دیگر دغدغه و نگرانی از بابت یادآوری این موضوع را نداشته باشید.

“بله ما خییییییلی باحالیم”

از جمله مواردی که بیمه گذاران و صاحبان کسب و کار میتوانند از سامانه ارسال پیامک استفاده کنند:

  1. اعلام تاریخ اتمام بیمه مشتریان
  2. اعلام تسهیلات و طرح های ویژه
  3. اعلام خدمات نوین بیمه در شعب مختلف بیمه خود
  4. اعلام تبریک و تسلیت در ایام ویژه و خاص به مشتریان
  5. و ارسال پیامک خوش آمد گویی و تشکر و قدردانی به مشتریان خود از این که خدمات بیمه ای شما را انتخاب نموده اند
  6. و… غیره
سیستم اقساط پنل ارسال اس ام اس

نوبت دهی

نوبتی هم که باشد نوبت سازمان ها و ارگان های خدماتی و درمانی است.

تماس اول:اشغال

تماس دوم:اشغال

تماس سوم:بله بفرمایید

بیمار: سلام وقتتون بخیر ،خانم تلفن هاتون چرا انقدر اشغال ? چندین بار تماس گرفتم .

منشی: عذرخواهی میکنم از بابت تاخیری که در پاسخگویی پیش آمده حجم تماس ها برای نوبت گیری انقدر بالاست که حتی خرید چند خط مجزا جوابگوی این شلوغی تماس ها نیست.

بیمار: خواهش میکنم برای راحتی ما افراد هم که شده یه فکری به حال این وضعیت بکنید چون واقعا عذاب آور شده برامون

این مکالمه تنها یک نمونه از مشکلات این مراکز است، مدیران این مراکز میتوانند با استفاده از یک پنل ارسال اس ام اس برای همیشه به تمام این مشکلات پایان بدهند به همین راحتی!

این امکان پیشرفته سامانه پیامک قابلیت تنظیم تاریخ و زمان شروع و پایان دهی را دارد.

سیستم نوبت دهی پنل ارسال اس ام اس

منشی عضویت

با استفاده از این ماژول شما میتوانید به لیست مخاطبین تان شماره اضافه کنید و بانک شماره های خودرا در سامانه ارسال پیامک افزایش دهید چون تعدادی از کاربران پنل میخواهند تا مشتریان مخاطبانشان با ارسال یک عدد یا کلمه کلیدی خاص به صورت خودکار به عضویت دفترچه تلفن سامانه دربیایند. این سامانه بهترین روش برای عضویت گیری مخاطبین میباشد.

سیستم منشی عضویت پنل ارسال اس ام اس

کدخوان

به نظر میرسد استفاده از این ماژول بیشتر برای فروشندگانی قابل استفاده میباشد که مایل به برگزاری یک قرعه کشی هیجان انگیز برای خریداران هستید اگر شما به تازگی انبار اجناس خود را شارژ کرده اید و برای هریک از محصولات نیز، شما یک کد اختصاصی در نظر گرفته اید ماژول کدخوان پیام پردازان اس ام اس میتواند به خوبی در این زمینه به شما کمک کند.

در صورتی که هرکدام از مخاطبین کدمربوطه را ارسال نمایند ماژول کدخوان شماره موبایل مخاطب را در کنار کدمربوطه در سیستم ذخیره مینماید که میتوانید این لیست را از طریق دکمه مشاهده کدها مشاهده نمایید.

تبریکات و اخطاریه

صاحبان کسب و کار با توجه به نوع بیزینسی که دارند سیاست های اقتصادی خاص خود را دنبال میکنند و برای جذب مشتری و افزایش وفاداری آنها روش های نوینی را در پیش میگیرند یکی از این روش ها ارسال پیام تبریک ویا تسلیت در مناسبت ها و ایام خاص میباشد که البته ازین ماژول مدیرانی استفاده میکنند که میخواهند به مشتریان خود یادآور این مسئله باشند که همیشه و در هرلحظه بیاد مشتریان وفادار خود خواهند بود.

سیستم تبریکات پنل ارسال اس ام اس

صندوق انتقادات و پیشنهادات

همانطور که از اسم این ماژول پیداست برای افزایش کیفیت خدمات و رضایت مشتری با استفاده از آن میتوانید جویای نظرات انتقادات و پیشنهادات مشتریان و ارباب رجوع خود شوید، کار با این سامانه پیام کوتاه فوق العاده کاربردی، میتواند گامی باشد برای موفقیت روز افزون کسب و کار شما!

سیستم صندوق انتقادات و پیشنهادات پنل ارسال اس ام اس

پیام پردازان

حتما همه ما با انواع مسابقات و طرح های متنوع تخفیف فروشگاه هایی که از آنها خرید میکنیم آشنا هستیم، آفرها و هدیه های ویژه به مناسبت های مختلف و یا با خرید هر ۱ میلیون خرید کارت هدیه ۱۰۰ هزارتومانی جایزه بگیرید.

شما نیز میتوانید هدایای مجازی نظیر کدشارژ، کد تخفیف و … را در سامانه بارگذاری نمایید تا کاربران با ارسال کلید واژه ست شده شما به خط تعیین شده ، به ترتیب ستون های اکسل این هدیه را دریافت نمایند.