پیام پردازان پیشتاز در ارائه تخصصی‌ترین خدمات پیام کوتاه در کشور

پیام پردازان یکی بزرگترین ارائه دهنده های خدمات تبلیغاتی مبتنی بر تلفن همراه و وب در ایران

پیام پردازان پیشرو در ارائه خدمات نوین

پیام پردازان خود را ملزم به حمایت و پشتیبانی از کلیه مشتریان، کاربران و نمایندگان خود میداند.پیام پردازان در سبقه هشت ساله خود در ارائه خدمات مبتنی بر پیام کوتاه همواره کوشیده تا بروز جدید ترین خدمات را به کاربران خود پیشکش کند در این مجموعه همواره آپدیت ها و خدمات نوین بدونه هزینه و کاملا رایگان به پنل کاربران اضافه شده و مجموعه فنی پیام پردازان ارائه جدیدترین دستاورد هارا در زمینه پیام کوتاه به کاربران، برخود وظیفه میداند لذا به همراهان جدیدپیام پردازان این نوید را میدهیم که شما با خرید یک سامانه همواره جدیدترن ورژن سامانه ای را خواهید داشت چرا که تمامی امکانات و آپدیت های جدید بصورت رایگان به پنل کاربری شما افزوده خواهد شد .

پیام پردازان پیشتاز در ارائه تخصصی‌ترین خدمات پیام کوتاه در کشور

شما توسط این نرم افزار میتوانید به صورت تکی یا گروهی یا با تعداد بالا به صورت انبوه ، پیامک ارسال نمایید . در این نوع سامانه شما نیازمند هیچگونه سخت افزاری نخواهید بود ! مدیریت پیامک های ارسالی و دریافتی به صورت کامل تحت وب می باشد . ارسال ازروی نقشه ، شهری ، کشوری ،کدپستی،دکل ایرانسل، پیام صوتی، ثبت آهنگ پیشواز !،امکان ارسال باتمامی اپراتورهای موجود درکشور:1000،2000،3000،5000،021،صوتی،ارسال پیامک به هزینه مخاطب،عدم نیازبه تمدید،عدم محدودیت زمانی درمصرف شارژ،بازگشت هزینه پیام های ناموفق، تضمین امنیت کامل درنرم افزار،توسعه دائمی نرم فزار،کاربری آسان وراهنمای کامل ارسال با نام تجاری و بسیاری دیگر از خدمات بی نظیر … انتخاب با شماست.

1005

پنل پایه

1433

پنل مذهبی

794

پنل ویژه

1232

پنل نامحدود

درباره پیام پردازان

۴۰۰۰ مشتری و بیش از ۲۰۰ نماینده مستقل فعال در سراسر کشور دارد و به واسطه ارتباط مستقیم با مخابرات وپشتیبانی اینترنتی و تلفنی در ساعات اداری و غیر اداری ، ارائه نرم افزار بصورت مادام العمر و عدم نیاز به تمدید و هزینه مجدد در سال های بعد ،عدم محدودیت زمانی در مصرف شارژ اعتبار ، تضمین امنیت کامل در نرم افزار، تضمین پشتیبان گیری مرتب از اطلاعات کاربران ، توسعه دائمی نرم فزارو داشتن تیم برنامه نویسی مجرب،ارائه راهنمای کامل استفاده نرم افزار ، به روزرسانی بانک اطلاعات شماره های تلفن همراه ، و جود طرح های تشویقی و تخفیفی عالی و بی نظیر در ایام و مناسبت های مختلف وبزرگترین ارئه دهنده خدمات پیامکی و تبلیغاتی به هیئت ها و مراکز مذهبی و اینکه سال8 افتخار خدمت رسانی به کاربران و هموطنان عزیز در سرتا سر کشوررا داریم مفتخریم